درباره ما

به نام خدا

با افتخار به اطلاع هموطنان عزیز می رساند که بازرگانی فقیری از سال 94 به همراه تیم تخصصی در زمینه عطر و ادکلن فعالیت خود را جهت واردات و توزیع برند اماراتی جانوین (کلوین) در سطح گسترده و به صورت عمده آغاز نموده و تا کنون از استقبال عظیمی برخوردار بوده است.

امروزه این افتخار را داریم که این برند محبوب اماراتی را بدون واسطه با راه اندازی سایت khateboo.com و پیج اینستاگرام

Khateboo_perfume به صورت تک و به قیمت عمده به دست هم میهنان عزیزمان برسانیم.

رمز موفقیت ما ارائه محصولات بسیار مرغوب با ماندگاری بالا و کیفیت عالی ، به همراه بسته بندی شکیل با قیمتی مناسب می باشد. لذا تنوع محصولات و افزودن محصولی جدید به نام عطرمو به این برند کمک نموده تا بیش از پیش در دنیای عطر بدرخشد.

محصولات برند جانوین (جکوین) شامل ادکلن های صدمیل ، 25 میل ، بادی اسپلش ، اسپری بدن ، مام و عطرمو می باشد که در سایت khateboo.com و پیج اینستاگرام khateboo_perfume قابل رائه است. لذا جهت بهبود در ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز منتظر نقطه نظرات ، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما در سایت خط بو و دایرکت اینستاگرام خود هستیم.

با آرزوی روزهایی پر از آرامش و معطر به عطرزندگی

با احترام بازرگانی فقیری

اطلاعیه مهم

ضمن تبریک عید سعید باستانی مجموعه خط بو در نظر دارد که تمامی سفارشات ثبت شده از تاریخ ۲۵ اسفند تا ۲۵ فروردین را در روز ۲۶ فروردین با ارسال رایگان در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. با آرزوی بهاری پر لطافت و معطر برای شما عزیزان