که در ایران نیز به همین نام شناخته شده است. یک برند اماراتی است که با خرید فرمولاسیون عطرهای مشهور جهانی نمونه های شرکتی آن ها را با نام تجاری و عنوان خود بطور قانونی تولید و روانه بازار مصرف می نماید. عطرهای شرکتی جانوین Johnwin دارای اصالت بوده و درحال حاضر بالغ بر 200 رایحه معروف و محبوب جهانی را در سایزهای جیبی و عطرهای بزرگ تولید می نماید.
اگر قصد خرید عطر و ادکلن زنانه و یا خرید عطر و ادکلن مردانه دارید و از طرفداران یکی از رایحه های معروف جهانی هستید بدانید با خرید ادکلن جانوین اورجینال به هدف خود رسیده اید و بیش از بهایی که پرداخته اید ، رضایت شما جلب خواهد گردید.
مهم تر اینکه تنوع این برند انواع سلایق را پوشش می دهد و علاقه مندان به عطر خنک ، عطر تلخ ، عطر شیرین و یا عطر مناسب فصل با انتخاب های متعدد و جذابی روبرو هستند . اگر علاقه مند، به برندهای مطرح جهانی عطر مانند لالیک ، دیور ، کارولینا هررا، شانل ، کرید ، تام فورد ، بولگاری ، ورساچه ، کلوین کلاین ، پاکو رابان ، لانکوم ، جورجیو آرمانی ، داویدف ، نارسیسو رودریگز ، آمواژ ،کنزو ، مون بلان ، خسوس دل پوزو ، ناسوماتو ، بنتون ، تیری ماگلر ، نینا ریچی ، لاگوست ، بربری ،لنوینو بسیاری دیگر از شرکت ها و رایحه های مطرح هستید ، می توانید با توجه به قیمت ادکلن جانوین ،نمونه های شرکتی آن را با قیمت بسیار مناسب تر و با کیفیتی باور نکردنی از همین شرکت تهیه نمایید ، که محصولات خود را به صورت قانونی (و نه غیر مجاز و فیک) با نام و نشان تجاری خود تولید می نماید. توجه نمایید در میان محصولات شرکتی برند جانوین از لحاظ کیفیت ، ماندگاری و پخش بو از سایر عطرهای شرکتی ممتاز تر و برگزیده تر است.

عطر و ادکلن جکوین (Jackwins)

توجه کنید شرکت جانوین مدتی است محصولات خود را با نام تجاری جکوینز Jackwins عرضه می نماید که محصول همان شرکت بوده و اصالت آن مورد تایید است.