در مورد جانوین

که در ایران نیز به همین نام شناخته شده است. یک برند اماراتی است که با خرید فرمولاسیون عطرهای مشهور جهانی نمونه های شرکتی آن ها را با نام تجاری و عنوان خود بطور قانونی تولید و روانه بازار مصرف می نماید. عطرهای شرکتی جانوین Johnwin دارای اصالت بوده و درحال حاضر بالغ بر 200 رایحه معروف و محبوب جهانی را در سایزهای جیبی و عطرهای بزرگ تولید می نماید.
اگر قصد خرید عطر و ادکلن زنانه و یا خرید عطر و ادکلن مردانه دارید و از طرفداران یکی از رایحه های معروف جهانی هستید بدانید با خرید ادکلن جانوین اورجینال به هدف خود رسیده اید و بیش از بهایی که پرداخته اید ، رضایت شما جلب خواهد گردید.
مهم تر اینکه تنوع این برند انواع سلایق را پوشش می دهد و علاقه مندان به عطر خنک ، عطر تلخ ، عطر شیرین و یا عطر مناسب فصل با انتخاب های متعدد و جذابی روبرو هستند . اگر علاقه مند، به برندهای مطرح جهانی عطر مانند لالیک ، دیور ، کارولینا هررا، شانل ، کرید ، تام فورد ، بولگاری ، ورساچه ، کلوین کلاین ، پاکو رابان ، لانکوم ، جورجیو آرمانی ، داویدف ، نارسیسو رودریگز ، آمواژ ،کنزو ، مون بلان ، خسوس دل پوزو ، ناسوماتو ، بنتون ، تیری ماگلر ، نینا ریچی ، لاگوست ، بربری ،لنوینو بسیاری دیگر از شرکت ها و رایحه های مطرح هستید ، می توانید با توجه به قیمت ادکلن جانوین ،نمونه های شرکتی آن را با قیمت بسیار مناسب تر و با کیفیتی باور نکردنی از همین شرکت تهیه نمایید ، که محصولات خود را به صورت قانونی (و نه غیر مجاز و فیک) با نام و نشان تجاری خود تولید می نماید. توجه نمایید در میان محصولات شرکتی برند جانوین از لحاظ کیفیت ، ماندگاری و پخش بو از سایر عطرهای شرکتی ممتاز تر و برگزیده تر است.

عطر و ادکلن جکوین (Jackwins)

توجه کنید شرکت جانوین مدتی است محصولات خود را با نام تجاری جکوینز Jackwins عرضه می نماید که محصول همان شرکت بوده و اصالت آن مورد تایید است.

اطلاعیه مهم

ضمن تبریک عید سعید باستانی مجموعه خط بو در نظر دارد که تمامی سفارشات ثبت شده از تاریخ ۲۵ اسفند تا ۲۵ فروردین را در روز ۲۶ فروردین با ارسال رایگان در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. با آرزوی بهاری پر لطافت و معطر برای شما عزیزان